Całość zależy od tego, co uda nam się wykoncypować

Wielu z nas fantazjuje o tym, by nadać swojemu pokojowi ponadprzeciętny charakter. Oczywiście nie każdy jest projektantem wnętrz, aczkolwiek idzie chyba odważyć się na sformułowanie, że każdy pragnie się we własnym pokoju czuć jego królem. Obywatele osiągają ten cel za pomocą rozlicznych metod. Nawet w największym stopniu surowe wnętrza niosą przeważnie przynajmniej jeden element, który odróżni go od reszty.

wandcork, czyli korkowa ściana, zdarza się w Polskich wnętrzach incydentalnie. To doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względu na to że korek porządnie się prezentuje, ale też wskutek tego, że za pomocą pinezki lub szpilki zdołamy na nim powiesić co potrzebujemy nie rozwalając go. ściana z korku funkcjonuje stricte tak samo jak korkowa tablica tyle, że jest wiele razy większa. Możliwości, jakie nam dostarcza, są ciężkie do przesadzenia. Możemy na przykład podmienić naszą ścianę w wystawę, lub ścienną gazetę, możemy też nic z nią nie wykonywać i napawać się jej ciepłym wizerunkiem. Co najlepsze – możemy na niej eksperymentować i modernizować jej estetykę tak często, jak chcemy. Możemy urządzić sobie wystawę w poniedziałek, pozostawić ścianę gołą we wtorek, a w czwartek powiesić na niej plakat, który zdejmiemy w piątek aby podmienić go innym.
Dla osób wykazujących gigantyczną kreatywność ciężko odszukać bardziej korzystny element wystroju wnętrza. Jeżeli się do nich zaliczamy – stanowczo warto na serio pomyśleć nad obiciem chociaż jednej ściany korkiem.

Comments are closed.